Sorry, Internet Explorer is not supported

2021 m. balandžio 1 d.

„Klipshop.lt“ internetinė grožio prekių parduotuvė pasirinko „Contomobile“ kaip savo įmokų surinkimo partnerį

„Conto QuickPay“ mokėjimų inicijavimo paslaugą pasirinkę „Klipshop.lt“ tampa dar vienu sėkmingu lietuvišku el. verslu, prisijungusiu prie augančio elektroninių pinigų įstaigos „Contomobile“ klientų rato.

„Saugus bei patogus mokėjimų surinkimas yra viena kertinių elektroninės prekybos verslo dalių.“ – sakė „Klipshop.lt“ vadovas Justinas Valiūnas. „Ieškojome partnerio, kuris mokėjimų inicijavimo paslaugą teiktų ne tik patogiai bei saugiai, bet ir patraukliais įkainiais. Pradėję bendradarbiavimą su „Contomobile“ gavome ne tik tai – esame nustebinti greito ir malonaus aptarnavimo bei itin aukštos specialistų kvalifikacijos. „Contomobile“ pasirinkome ir todėl, kad įmonė tuo pat metu yra ir moderni, ir sukaupusi ilgametę finansinių technologijų patirtį.“

„Klipshop.lt“ – tai lietuviško kapitalo internetinė profesionalių grožio priemonių parduotuvė, savo veiklą pradėjusi vykdyti 2015 m. ir šiuo metu aktyviai veikianti ne tik Lietuvos, bet ir Jungtinės Karalystės, Latvijos bei Estijos rinkose. Įmonės verslo modelis – siūlyti platų profesionalių, aukščiausios kokybės grožio priemonių pasirinkimą ne tik profesionalams, vadovaujantis tvaraus ir ekologiško verslo standartais.

„Patys būdami lietuviško kapitalo įmone, džiaugiamės tapę kito sėkmingai skaitmeninėje erdvėje veikiančio vietinio verslo partneriais. Esame tikri, kad mūsų patirtis finansinių technologijų sektoriuje supaprastins „Klipshop.lt“ verslo procesus bei leis įmonei dar daugiau dėmesio skirti tolesniam savo sėkmingo verslo vystymui“, – teigė „Contomobile“ generalinė direktorė Jelena Michailova.

„Contomobile“ siūloma mokėjimų inicijavimo paslauga „Conto QuickPay“ įgalina el.parduotuves itin paprastai surinkti mokėjimus iš pirkėjų, norinčių atsiskaityti nenaudojant mokėjimų kortelių, o tiesiogiai iš banke ar kitoje finansų įstaigoje turimos sąskaitos. Paslauga tinka įvairioms el.parduotuvių platformoms, taip pat palaiko daugybę populiarių įskiepių, pavyzdžiui, „WooCommerce“, „OpenCart“, „PrestaShop“, „Magento“ ir kt.

„Contomobile“ – viena pirmųjų finansų įstaigų, savo klientams pasiūliusi SEPA momentinių mokėjimų paslaugas. Šia mokėjimų sistema pinigai adresatus visoje Europos Sąjungoje pasiekia per kelias sekundes.

Be jau minėtų paslaugų „Contomobile“ siūlo ir daugiavaliučių IBAN sąskaitų paslaugas verslams bei asmenims, taip pat ir šiuolaikiškus skaitmeninius įrankius lėšoms siųsti, gauti bei valdyti. Įmonės klientai – el.parduotuvės, taip pat verslai, kuriems aktuali valiutos konversija ir tarptautiniai pavedimai – paslaugas valdo modernioje el.finansų programėlėje bei internetinės savitarnos portale.