Sorry, Internet Explorer is not supported

2020 m. rugsėjo 30 d.

El. parduotuvėms bus lengviau – startuoja nauja mokėjimo inicijavimo paslauga

Internetinių parduotuvių šeimininkai nuo šiol klientų mokėjimus galės surinkti efektyviau – Lietuvoje pradėjo veikti nauja mokėjimo inicijavimo paslauga „Conto QuickPay“. Jos kūrėjų teigimu, palyginti su konkurentais, įrankis pasižymi sparčiu veikimu, šiuolaikišku dizainu ir bene mažiausia kaina rinkoje.

Agresyvi kainodara

Smulkiam, vidutiniam ir stambiam verslui tinkanti „Conto QuickPay“ konkuruos su kitomis rinkoje jau veikiančiomis panašiomis paslaugomis – „BankLink“, atsiskaitymais mokėjimo kortelėmis, atsiskaitymais per „PayPal“ sistemą ir kt.

Naujosios paslaugos kūrėja ir plėtotoja – „Forbis“ įmonių grupei priklausanti elektroninių pinigų įstaiga „Contomobile“. Jos generalinės direktorės Jelenos Michailovos teigimu, pasiūlyti rinkai naują paslaugą buvo nuspręsta įvertinus šalyje sparčiai augančias el. prekybos apimtis ir atsižvelgus į prekybininkų atsiliepimus apie naudojamus mokėjimų surinkimo sprendimus. 

„Jau kurį laiką stebime didelį el. prekybos rinkos augimą bei kokybiškų įmokų surinkimo paslaugų poreikį. Išsiaiškinome, kad mokėjimų surinkimo srityje verslas nori daugiau kokybės, saugumo, patogumo, geresnių dizaino sprendimų bei lanksčios kainodaros. Šios įžvalgos tapo pagrindinėmis vertybėmis ir esminiu tikslu kuriant „Conto QuickPay“ paslaugą“, – teigė J. Michailova.

Jos teigimu, „Conto QuickPay“ yra lengvai pritaikomas įrankis, kurį galima patogiai integruoti su įvairiomis el. prekybos sistemomis, o labiausiai jis išsiskiria ypač lanksčia kainodara. Ją sudaro mėnesinio aptarnavimo bei vienos transakcijos mokesčiai, kurie yra mažiausi rinkoje. Be to, naujiems „Conto QuickPay“ klientams transakcijos mokestis netaikomas pirmus 6 mėnesius.

„Conto QuickPay“ yra vienareikšmiškai pigesnis ir saugesnis sprendimas el. parduotuvėms, palyginti su alternatyviomis paslaugomis. Pavyzdžiui, „BankLink“ ar mokėjimo kortelėmis“, – sakė „Contomobile“ generalinė direktorė J. Michailova.

Planuojama, kad dar šiais metais „Conto QuickPay“ paslauga pradės naudotis bent kelios dešimtys stambių ir keli šimtai smulkesnių Lietuvos el. parduotuvių.

Vadovaujasi pasaulinėmis tendencijomis

Be konkurentams galvos skausmą galinčios sukelti kainodaros, „Conto QuickPay“ taip pat išsiskiria momentinių mokėjimų (SEPA Inst) palaikymu. Paslaugą kūrusios elektroninių pinigų įstaigos „Contomobile“ vadovės J. Michailovos teigimu, renkant pinigus centralizuotai, vienoje „Contomobile“ sąskaitoje, iš daugelio bankų vykstantys mokėjimai bus gauti ir įskaityti momentiškai. Dėl to klientui nereikės ilgai laukti įplaukų, jis pinigus pamatys mažiau nei po 30 sekundžių.

„Conto QuickPay“ kūrėjai akcentuoja ir tai, kad jų paslaugą įsidiegusi el. parduotuvė savo sąskaitą gali turėti „Contomobile“ arba bet kuriame Lietuvos banke.

Tarp kitų naujosios mokėjimo inicijavimo paslaugos privalumų minimas ir minimalus žingsnių, kuriuos turi atlikti el. parduotuvės klientas, skaičius, ir geras suderinamumas. Pastarasis leidžia el. parduotuvei jau turimą atsiskaitymo būdą, pavyzdžiui, atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis, papildyti „Conto QuickPay“ įskiepiu. Taip praplečiant klientams siūlomų atsiskaitymo galimybių spektrą, taupant mokesčius ir padidinant sėkmingo pirkimo tikimybę.

„Conto QuickPay“ paslauga, bendrovės teigimu, naujiems klientams aktyvuojama per 1 darbo dieną, o integraciniai darbai klientų sistemose gali trukti nuo kelių valandų iki kelių dienų. Priklausomai nuo naudojamos el. prekybos sistemos ir turimų IT resursų.

Išvardyti paslaugos privalumai ir įgyvendinti sprendimai, pasak „Contomobile“ vadovės J. Michailovos, buvo kuriami atsižvelgiant į šiuo metu pasaulyje vyraujančias tendencijas ir pažangiausias bankines technologijas.

„Bankinių sistemų ir mokėjimo inicijavimų kūrėjai visame pasaulyje siekia maksimaliai supaprastinti atsiskaitymo procesus el. prekybos platformose. Norima klientams pasiūlyti itin saugius, lengvai prieinamus ir greičiausiai veikiančius atsiskaitymo būdus, kurie būtų patogūs ne tik atsiskaitymus atliekantiems el. parduotuvių klientams, bet ir pačioms el. prekybos sistemas valdančioms įmonėms. Būtent tokį siekį sau keliame ir mes“, – sakė „Contomobile“ generalinė direktorė J. Michailova.